LifeT!LT Studio

A LifeT!LT butikügynöksége felvételt hirdet grafikus pozícióra, kreatív csapatába.
Cégünk egy prémium táplálékkiegészítő brand a hazai piacon, mely a minőségre és a dizájnra helyezi a hangsúlyt.
Folyamatosan bővülő ügyfélköre miatt új tehetségeket keres az alábbi feladatokra.

Elvárások:

  • Legyen mögötted min. 2 év stabil reklámgrafika, arculattervezés és UI,UX területen szerzett tapasztalat
  • Márkaérzék
  • A koncepcióban való gondolkodás, kreatív megoldások jellemezzék munkavégzésedet
  • Tudnod kell csapatban és önállóan is dolgozni
  • Proaktív személyiség. Nyitottak vagyunk az új ötletekre és a legjobbakat meg is valósítjuk!
  • Rendelkezz minimum középszintű angol nyelvtudással

Feladatok:

  • Kampányok vizuális arculatának megtervezése és annak részfeladatai
  • Online és offline reklámgrafikai anyagok tervezése
  • Nyomdai anyagok, csomagolások tervezése
  • Arculati anyagok készítése

Előnyök:

  • 3D tervezés
  • Fotó
  • Illusztrációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern, belvárosi iroda a Batthyány tér közelében
  • Rád szabott szakmai fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamok biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha úgy érzed, te vagy, akit keresünk és dolgoznál velünk, küldd el önéletrajzodat, portfóliódat fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.