NETLOCK Kft.

A NETLOCK a világ egyik legdinamikusabban fejlődő digitális technológiájával, elektronikus aláírásokkal foglalkozik. Mi biztosítjuk a technológiai hátteret, hogy vállalatok, állami szervezetek, vagy magán emberek papír és toll nélkül, digitálisan, számítógépen, okostelefonon tudjanak aláírni e-maileket, szerződéseket, hivatalos dokumentumokat.

A NETLOCK az egyik legdinamikusabba fejlődő hazai vállalatcsoport, a DOCLER tulajdonában működik az elektronikusan hitelesített üzleti megoldások vezető fejlesztőjeként.

Főbb feladatok, munkák:

    Cégünk folyamatos fejlődését segítendő, bővíteni szeretnénk a NETLOCK marketinges csapatát egy erős grafikai képességekkel/jó látásmóddal és kreatív elmével megáldott szakemberrel, aki a "dizájnerkedésen" kívül nyitott más, marketinges feladatokra is. Ha munkát keresel vagy váltanál, akkor olvass tovább és meglátod milyen szuper dolgokra keresünk munkaerőt.

    A feladatokat 3 fő csoportba bontva alább láthatod. Ezek a feladatok többnyire csapatmunkában valósulnak meg:

    Értékesítés támogatása:

    • Értékesítő csapat és termékmenedzserek támogatása grafikai anyagokkal (infografikák, folyamatábrák, stb..)
    • Nyomtatott és digitális formában lévő whitepaperek, dokumentumok létrehozása, karbantartása
    • GUI tervezés, grafikai elemek készítése új termékekhez

    Marketing kommunikáció támogatása:

    • HTML hírlevelek összeállítása, listák és kampányok menedzselése (Mailchimp)
    • Social media felületek menedzselése (Facebook, Linkedin, Twitter)
    • Nyomdai anyagok menedzselése (rollupok, onepagerek, whitepaper, levélpapír, boríték, címke, névjegy, CD, mappa, stb..)
    • Rendezvények támogatása (konferenciák, saját rendezvények)
    • Fotózás és képfeldolgozás

    Webes tartalmak menedzselése:

    • Wordpress CMS-re épülő webes felület menedzselése, hírek frissítése, új felületek fejlesztése, karbantartása
    • Responsive felületek kialakítása, mobilra optimalizálás
    • Weboldal grafikai elemeinek frissítése, átdolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Adobe InDesign, Photoshop és Illustrator programok alapos ismerete
    • Wordpress CMS, Bootstrap keretrendszer, HTML, CSS - jó ha van: jQuery, Javascript tudás
    • Minimum 2 év webfejlesztő, designer tapasztalat
    • Word, Excel, Google drive eszközök használata
    • Együttműködés a csapat többi tagjával (marketing menedzser, kommunikációs vezető, UX&GUI designer)
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Precizitás, igényesség, proaktivitás
    • Nagyfokú tanulási képesség és hajlandóság
    • Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Prezentációs alkalmazások ismerete (Powerpoint, Prezi)
    • Adobe After Effects ismerete
    • Google Analytics, Adwords ismerete
    • SEO tudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelemet
    • Béren kívüli juttatási csomagot
    • Bónuszrendszert
    • Változatos, kreatív feladatokat
    • Folyamatos szakmai támogatást, szakmai fejlődés lehetőségét
    • Dinamikusan fejlődő IT cég csapatát erősítheted
    • Hosszútávú munkalehetőséget
    • Lehetőséget a digitális világ egyik legdinamikusabban fejlődő területének mély megismerésére
    • Modern irodai környeztet, ingyen reggelivel, csocsóval, billiárdasztallal, foci és kosárlabda pályával, teqballozási lehetőséggel
    • Kertipartikat, csapatépítőket és cégcsoportos rendezvényeket
    • Tagságot egy barátságos, lelkes, fiatalos csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Expo tér 5-7.

Jelentkezési határidő:

2019. 04. 03.

Jelentkezésedben, kérlek töltsd fel vagy küldj linket a referenciáidhoz/portfóliódhoz.