Az Inform Média Lapkiadó Kft. az alábbi feltételekkel keres
munkatársat.

Feladatok:

  • kiadványok (újságok, marketinganyagok és ezekben megjelenő hirdetések) szövegszerkesztése,
  • az elkészült munkák eredetijének és elektronikus adatainak szakszerű archiválása, ellenőrzése;
  • újság összeállítása, ellenőrzése, nyomdába küldése;
  • a kiadványokat előállító nyomdával kapcsolattartás.

elvárások:

  • Adobe programok magas szintű ismerete (Indesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat);
  • tipográfiai, nyomdai alapismeretek;
  • minimum 2-3 éves releváns munkatapasztalat;
  • esti és hétvégi munkavégzés;
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség;
  • rugalmasság, önállóság, kreativitás;
  • pontos, precíz személyiség.

Amit kínálunk:

  • teljesítményorientált jövedelem,
  • fiatalos csapat,
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A jelentkező jelentkezésével hozzájárul adatai kezeléséhez az Inform Média Lapkiadó Kft. honlapján lévő adatvédelmi tájékoztatóban leírtak szerint.