Educomm Communications (EDUCOMM BT.)

Az Educomm Bt. 2004-ben alakult. Az idén 15 éves cégcsoport tagjai:

  • Educomm Bt. - nyelvi szolgáltatások
  • No Roaming Kft. - online pénztárgép adatkommunikáció
  • Azure Travel Kft. - céges- és egyéni hajózás, charter
  • Progresso IT Informatika Kft. - IT fejlesztés, programozás
  • ENC-kölcsönző Kft. - horvát útdíj optimalizálás
  • Fogműhely Bt. - fogtechnikai labor

Fejlődünk, jelenlegi irodánkat 2014-ben vásároltuk, de tavaly új emelettel bővítettük. Egyre többen vagyunk és hisszük, hogy ezáltal egyre jobbak is leszünk.

Folyamatosan keressük az új lehetőségeket, piaci réseket és feladatokat, hogy a hiányosságokat és problémákat kihívásokká változtassuk és ne egyszerűen megoldjuk őket, hanem előnyt kovácsoljuk belőlük.

Feladatok:

    Elsősorban a cégcsoporthoz tartozó vállalatok arculati elemeinek karbanartása, termékek, weboldalak és alkalmazások megjelenésének tervezése digitális online, offline és analóg felhasználásra. Szoros együttműködés a programozókkal a frontend készítése során.

    Másodsorban, alkalmi jelleggel partnerek számára ugyanez.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Aktuális trendek ismerete és fejlett tervezési környezetek használata, például:

    • Invision,
    • Sketch,
    • Photoshop,
    • Figma,
    • Adobe XD

    CSS, HTML programozási ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Komolyabb programozási ismeret (PHP, Python, Javascript)

Amit kínálunk:

    Kiváló csapatban együttműködés tapasztalt szakemberekkel, fejlődési lehetőség a céggel, termékekkel együtt.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési határidő:

2019. 02. 03.

  1. Portfolió
  2. Amit még fontosnak tartasz