Deputy Product Manager

Főbb feladatok:

  • A termelésvezető helyettesítése (kb. 300 fős termelési terület)
  • A gyártás szervezése a mennyiségi és minőségi elvárások alapján
  • Kimutatások, riportok készítése a termelés vezető számára
  • Akciótervek készítése, azok nyomon követése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás legalább kommunikációs szinten
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat gyártó cégnél (pl. üzemvezetőként, termelési területvezetőként, részlegvezetőként, művezetőként)
  • Autóipari beszállítónál szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Analitikus gondolkodás
  • Proaktív, rugalmas személyiség, dinamizmus
  • Képesség a csapatmunkára

A munkáltató ajánlata:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi hátterű globális autóipari beszállító pápai üzeméhez keres gyártó cégnél, termelésben szerzett vezetői tapasztalttal munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzait!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!