Egyedi reklámeszköz-gyártással foglalkozó vállalkozás, bővülő csapatába keres kreatív, munkájára igényes  dekoratőr, grafikus, fényező szakembereket. Változatos, érdekes, látványos munkák, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • reklámberendezések gyártása, összeszerelése és helyszíni felszerelése

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • precizitás, motiváltság, jó kézügyesség
  • tanulásra, fejlődésre nyitott hozzáállás

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • grafikai programok alapszintű ismerete (Corell Draw program)
  • CNC marógép, ipari nyomtatógép, vágógép, gravírozógép kezelési alapismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidő, szabad hétvégék
  • fiatal, lendületes csapat
  • akár azonnali munkakezdési lehetőség

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Felirat Reklám Műhely Kft.