• Dekoratőr:
• Dekorációs alapanyagok előkészítése, feldolgozása
• Autók látványterveinek értelmezése és KIVITELEZÉSE
• Tábla dekoráció
• Üzletdekorációk
• Kivitelezés, kihelyezés, műhely és külső helyszíni környezetben

• Grafikus:
• arculatok kialakítása
• látványtervek készítése

• Szakmai fejlődést, támogatást, továbbképzést
• Fiatalos, kreatív csapatunk dinamikáját
• Hosszú távú munka lehetőséget
• Kellemes munkakörnyezetet
• Versenyképes kiemelt bérezést, akár rugalmas munkaidővel

• Szélesformátumú nyomtató kezelése
• Plottervágó-, laminálógép kezelése
• Programismeret, használat: Corel Draw
Partnercégünk elsősorban autók fóliázására keres tapasztalt dekoratőrt - mivel az autófóliázás az egyik legösszetettebb feladat a dekorációban, fontos hogy legyen szakmai tapasztalatod.
Lehetőséget adnak próbamunkára, hogy be tudd bizonyítani, igenis ez a te területed és a folyamatos szakmai képzés pedig lehetővé teszi az ambíciód segítségével, hogy a legjobbá válj.
Légy bátor jelentkezni egy autódekorációban piacvezető céghez, hogy még jobb lehess.
Keress annyit kiemelten, amennyit képes vagy dolgozni. Bizonyítsd be, hogy te vagy az a dekoratőr, aki hiba nélkül tud magas szinten dolgozni, s ők megjutalmaznak.
GYERE HOZZÁJUK DOLGOZNI, HIGGY MAGADBAN, MINDIG VAN JOBB HELY!!!
középfokú végzettség érettségivel
• Önálló munkavégzés
• Precizitás, pontosság, terhelhetőség
• Munka iránti érdeklődés, kreativitás, alázat
• B. kategóriás jogosítvány
• SZAKMAI TAPASZTALAT

• Grafikus:
• szakmai tapasztalat
• képesség önálló munkavégzésre, arculatok kialakítására, látványtervek készítésére
• Adobe (Ps, Ai, Id) programok magas szintű ismerete
• CorelDraw használata előny

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857
1000 és több alkalmazott
Kapcsolattartó személy: Mária Szabó
Tel.: 36709337845
E-mail: Küldje el önéletrajzát