BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk Magyarország vezető, legnagyobb, valamint legmodernebb digitális és ofszet nyomdája. Most nyomdai előkészítő csapatuk legújabb tagját keressük Gödöllőre, a legkorszerűbb ofszet nyomdaüzembe az alábbi pozícióba:

CTP operátor (nyomdai előkészítő)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ügyféltől kapott PDF állományokat fogod ellenőrizni, feldolgozni a technológiának megfelelően.
  • Kilövéseket készítesz digitális nyomógépekre/ofszet nyomógépekre.
  • Szakmai kérdésekben szoros kapcsolatot tartasz és egyeztetsz a kereskedelmi munkatársakkal, ügyfelekkel.
  • Szakmai tanácsadást nyújtasz grafikai/nyomdai előkészítési kérdésekben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú nyomdaipari végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat nyomdai előkészítő munkakörben és kilövések készítésében
  • Quite Imposing/Signastation vagy egyéb kilövő program ismerete, valamint Adobe Acrobat
  • Professional szoftver magabiztos használata alapfeltétel!
  • Color management ismeretek és Enfocus Pitstop ismerete, készségszintű használata
  • Önálló munkavégzés és gyors problémamegoldási képesség

Amit kínálunk:

  • Mit kínál számodra Megbízónk?
  • Olyan bércsomagot, amiben az alapbéred mellett a szakértelmed és a hibamentes munkavégzésed is szerepet játszik - teljesítmény bónuszokkal.
  • Egy stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban.
  • Hozzájárulnak a munkába járásodhoz akár a bérletedről, akár az üzemanyag költségedről van szó.
  • Délutános műszakpótlékot.
  • Megtámogatják az étkezésed, így 25% kedvezménnyel tudsz ebédet rendelni.
  • Modern, biztonságos, egészséges munkakörnyezetet, és folyamatos géppark korszerűsítést: egy 2017-ben elkészült, zöldmezős beruházásban épült üzemben történik a munkavégzés, többek között Heidelberg SX B/1 8 színes nyomógép és Wohlenberg Quickbinder ragasztókötőgép használatával.
  • Tervezett és támogatott betanulási programot, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes legyen.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb grafikai programok (Indesign, Photoshop, Illustrator) ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • QAD (vagy más) vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkarend: Teljes munkaidő, két műszakos munkarendben (6:00-14:30; 13:30-22:00)
  • Munkavégzés helye: Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 16. (Ipari Park)
  • Jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.