Central Dabasi Nyomda Zrt.

Ctp operátor/ digitális montírozó operátor

A Central Dabasi Nyomda Zrt előkészítő stúdiójába gyakorlattal rendelkező kollégát keres!
Nyomdánk egy stabil, kiszámítható munkahely, ahol modern munkakörnyezettel, sok sok szakmai kihívással találkozhatsz. Csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • kilövés készítés (Heidelberg Signa, Fuji XMF)
  • ellenőrző plotter és levonat készítés jóváhagyásra és gyártásra, színhelyes proof készítés,
  • Scroll vállalatirányítási program napi szintű aktív használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Heidelberg Prinect, Fuji XMF ismerete,
  • nyomdai kilövések készségszintű ismerete,
  • precíz, önálló, munkájára igényes attitűd

Amit kínálunk:

Cégünk stabil pénzügyi helyzettel bír és folyamatos innovációk jellemzik.
- kiszámítható és tervezhető munkahely
- támogatói környezet
- lelkes, dinamikus csapat
- szakmai és személyes fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Nyomdász
  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2373 Dabas, Vasút utca

A " Jelentkezem " gombra kattintva kérjük csatolja fényképes őnéletrajzát.
Cégnév: Central Dabasi Nyomda Zrt.