Az Innovariant Nyomdaipari Kft. pályázatot hirdet

CTP operátor

 – számítógépes állományellenőrző és montírozó –

állás betöltésére.

Feladatok

  • A beérkező – főként PDF – állományok ellenőrzése
  • Nyomdai termeléshez szükséges nyomólemezek elkészítése
  • Számítógépes montírozás

Elvárások

  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Feladatorientált írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés, precizitás,
  • Szervezőkészség,
  • Rugalmasság,
  • Minimum nyomdai szakmunkásképző végzettség, vagy gimnáziumi érettségi

Előnyök

  • Szakirányú felső vagy középfokú végzettség.
  • CTP operátori, nyomdaipari, vagy nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.
  • Nyomdai és szerkesztői programok ismerete (Adobe termékek, Heidelberg programok, Scroll)

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Változatos szakmai feladatok,
  • Megbízható munkaadói háttér,
  • Magas színvonalú, innovatív munkakörnyezet,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Versenyképes jövedelem.
  • Karrierlehetőség.

Munkavégzés helye

Szeged és Algyő közt

Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal nettó bérigény megjelölésével várjuk.