Legyen részese sikerünknek!

Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 223 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.

Önt keressük

CRM ONLINE TARTALOM SZERKESZTŐ GRAFIKUS

pozícióba.

Feladatok:

  • A Penny Market online megjelenéseinek grafikai illetve egyéb kreatív anyagának elkészítése, a megjelenések koordinálása
  • Vállalti weboldal és microsite-ok karbantartása, alkalmi microsite-fejlesztés
  • Rendszeres és alkalmi online kampányokban való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 2 éves tapasztalat online grafikai tervezésben
  • Online marketing eszközök kreatív és hatékony használata
  • Photoshop, InDesign, Illustrator magas fokú ismerete pc-s környezetben
  • Gyors, precíz, kreatív, pozitív személyiség
  • Kreatív, innovatív gondolkodásmód
  • Önálló és csapatban egyaránt magas szintű munkavégzés

Előnyt jelent:

  • MS Office gyakorlat
  • Html5, Wordpress weboldal fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkotó csapatszellem
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő lejárta után 14.000 Ft értékben OTP SZÉP Kártya
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor rögzítse jelentkezését az alábbi felületen:

Cégnév: Penny Market Kft.