Mind-Diák Szövetkezet
A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

CRM marketing kampánymenedzsment gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Direkt marketing megkeresések kidolgozásában való részvétel
  • Közreműködés a bank direkt marketing megkeresésének hatékonyságának növelésében
  • Kimutatások, elemzések és prezentációk készítése
  • E-mail, sms üzenetek kiküldése
  • Piacelemzés, best practice-ek felkutatása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a bank más területeivel és beszállítóival (pl. kreatív ügynökség)
  • Aktív részvétel a telefonos utánkövetés folyamatának nyomon követésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeret
  • A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra (kiválasztást követően is beszerezhető)
  • Munkaidő
  • Minimum heti 25 óra vállalása
  • Legalább fél év gyakornoki idő vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1259 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség
  • Önálló felelősséggel járó feladatok
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet