A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával

HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Amennyiben szeretnél Te is részese lenni a számos országban piacvezető energiaital gyártó dinamikus fejlődésének, most itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált és lendületes csapatába keresi budapesti munkavégzéssel

új, agilis

Creative designer

kollegáját.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához?

  • a brand online és offline grafikai mutációinak és látványterveinek készítésével
  • Social Media felületekre való tartalomgyártással
  • kreatív anyagok tervezésének grafikai támogatásával
  • komplex grafikai és animált anyagok tervezésével
  • multimédiás tervek, 3D látványtervek és nyomdai anyagok (plakátok, szórólapok és egyéb hirdetési anyagok) készítésével
  • kapcsolt társosztályokkal való effektív együttműködéssel

Te vagy számunkra az ideális jelölt, amennyiben van:

  • szakirányú középfokú végzettséged,
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalatod,
  • erős Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign) ismereteid,
  • MS Office ismereted (Word, Excel, Power Point), különféle vágó-és szerkesztő programokat is beleértve,
  • 3D modellező/szerkesztő programokkal kapcsolatos tudásod,
  • web alapú alkalmazásokkal és a kulcsfontosságú kommunikációs csatornák felhasználásával és alkalmazásával kapcsolatos tapasztalatod,
  • középszintű angol nyelvtudásod.

Előnyben részesülsz, ha

  • nyitott vagy az új ismeretek megszerzésére, elsajátítására
  • igényled az önálló és felelősségteljes munkavégzést
  • gyakorlatias vagy és inspirál a multifunkcionalitás

Új kollegánknak az alábbiakat kínáljuk:

  • stabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget,
  • versenyképes juttatást,
  • csúcstechnológiát és high-tech eszközöket a munkavégzéshez,
  • tiszta, inspiráló munkakörnyezetet,
  • home office lehetőséget.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

JELENTKEZÉSEDET ANGOL NYELVŰ, SZAKMAI ÖNÉLETRAJZOD ÉS REFERENCIAMUNKÁID CSATOLÁSÁVAL VÁRJUK!

Cégnév: Hell Energy Magyarország Kft