ahc international 1993 óta magas szintű szolgáltatást nyújt a felső- és középvezetők, valamint munkatársak kiválasztásában és közvetítésében, a hazai és nemzetközi ügyfelek kis-, közép,- nagyvállalatok számára

Megbízónk:

    PRÉMIUM KOZMETIKAI TERMÉKEKET FORGALMAZÓ NEMZETKÖZI CÉG

Feladatok:

    A külföldi marketing igazgató irányítása alatt:

    • Prémium kozmetikai termékek bevezetése a magyar piacra
    • Marketing stratégia kidolgozása, szakmai irányvonal meghatározása, részletes taktikai elemek kialakítása, megvalósítása
    • A kampányok, promóciók megtervezése és lebonyolítása
    • Piac és a versenytársak figyelése, napra kész ismerete, fogyasztói kutatások készítése és elemzése
    • Bevezetéstől kezdődően, az adott termékek életútjának végig kisérése
    • Új partnerek felkutatása, hosszú távú, stabil üzleti kapcsolatok kiépítése
    • Vásárlásösztönző tevékenységek megtervezése, kivitelezése, a partner igények magas szintű kiszolgálása
    • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal
    • Riportok és jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

    Legalább 3 éves gyakorlat termékmenedzser pozícióban
    Termék bevezetési tapasztalat, prémium bőrápoló, illetve parfümök piacán szerzett gyakorlat előny
    • Önálló, határozott, proaktív személyiség
    • Erős stratégiatervező, analitikus szemlélet
    • Képesség kreatív ötletek kidolgozására és megvalósítására
    • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció angol és magyar nyelven
    • Infokommunikációs technológiák magabiztos használata
    • Jó problémamegoldó képesség, elkötelezettség

Ajánlat:

    • Versenyképes jövedelem
    • Cégautó
    • Bónusz
    • Laptop, mobiltelefon
    • Nemzetközi munkakörnyezet
    • Lehetőség önálló és kreatív munkavégzésre

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kapcsolattartó

Jelentkezés az ajánlatra magyar nyelvű, Word formátumú, fényképes önéletrajzzal

Hajnal Éva
ahc international személyzeti tanácsadó

1065 Bajcsy-Zsilinszky út 53.
Tel: +361.316.2800
Mob: +36.30.931.9830