Szívesen dolgoznál a hazai piac egyik vezető mobiltávközlési vállalatánál? Most itt a lehetőség, hogy izgalmas projekteken, jó csapatban és különleges környezetben végezd a mindennapi munkád. Több mint ezren, mégis egy csapatként dolgozunk azon, hogy kompromisszumok nélküli Hipernet-élményt biztosítsunk mindenki számára. Jelentkezz hozzánk, mert velünk megoszthatod ötleteidet, behozhatod tudásod és mindent, ami Te vagy!

Csatlakozz a Telenor Magyarországhoz, mint

Corporate & Fleet Product Manager.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • A B2B szegmenseket érintő termékek és szolgáltatások fejlesztése, menedzsmentje és életciklus-kezelése.
  • A Telenort érintő termékfejlesztésekben való részvétel és a B2B képviselete.
  • Az ügyféligények ismerete, azoknak megfelelő termékötletek szállítása, megvalósítása és menedzsmentje:
  • Termékfejlesztési projektek managementje: társosztályok összefogása, feladatok kiadása és ellenőrzése a kialakított határidők betartásával.
  • Éves üzleti tervek kialakításához input és részvétel a termékfejlesztésekkel kapcsolatban.
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás és együttműködés.
  • Munkahelyi vezető rendszeres tájékoztatása a folyamatban lévő ügyekkel kapcsolatban.
  • A szegmens egyedi termékportfóliójának teljes körű ismerete, fejlesztési javaslatok az árazási és szegmens területnek.
  • Egyéb – a B2B területhez kapcsolódó – feladat önálló végzése a vezető kérésének megfelelően.
  • Feladatok dokumentációja, adminisztrációja.

Téged várunk a csapatba, ha…

  • van közép-, vagy felsőfokú végzettséged,
  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalattal, termék- és folyamatismerettel rendelkezel,
  • precíz, pontos munkavégzés és multitasking jellemez,
  • pontosan betartod a határidőket,
  • csapatjátékos hozzáállás és ügyfélorientált gondolkozás jellemez.

Miért válassz minket?

A koronavírus okozta megváltozott, új helyzethez alkalmazkodva minden hétfőn és pénteken otthonról dolgozunk.

A teljesítményarányos bónuszon és a magán egészségbiztosításon túl természetesen korlátlan Hipernetet biztosítunk.

A tanulás és a fejlődés nagy hangsúlyt kap nálunk; évente megrendezett Learning Day eseményünket a kollégáink képzésének és az inspirációnak dedikáljuk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Telenor Magyarország Zrt.