Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Ügyfelünk folyamatosan bővülő, komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám-, PR- és médiaügynökség. 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére :

COPYWRITER

Jó stílusérzékkel és kreativitással rendelkezel ?
Van tapasztalatod ATL és BTL kampányok fejlesztésében ?
Szívesen tagja lennél egy fiatalos, lendületes csapatnak ?
Szeretnéd modern irodai környezetben végezni a munkádat ?
Jól kommunikálsz és ügyfélorientált is vagy ?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál , jelentkezz ,mert ez a lehetőség Neked szól!

Milyen elvárásoknak kell megfelelned ?

    • Felsőfokú végzettség
    • 3-5 éves releváns munkatapasztalat
     ( reklámügynökségi gyakorlat szükséges a pozíció sikeres betöltéséhez )
    • Online és Offline vizuális kommunikációs tenderek ismerete előny
    • ATL és BTL kampányok fejlesztésében szerzett tapasztalat előny
    • Prezentációs gyakorlat
    • MS Office ismeretek
    • Társalgási szintű angol nyelvismeret

Milyen feladatok várnak Rád?

    • ATL és BTL kampányok fejlesztése és kreatív felügyelete
    • Online és offline vizuális termékek fejlesztésében és kivitelezésében való aktív részvétel
    • Prezentációs anyagok előkészítése
    • Prezentációs szövegek megfogalmazása
    • A kampányok kreatív elemeinek szöveges kidolgozása
    • A kreatív csapatban való együttműködés

Mit ajánl a Cég munkád megbecsüléseként?

    • Alkalmazotti jogviszonyt
    • Kiemelkedő , versenyképes bérezést
    • BKV bérlettámogatást
    • 13. havi bérjuttatást
    • Sportpass juttatást
    • Laptopot saját használatra is
    • Modern irodai környezetet

Munkavégzés helye:

    • Budapest 12. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek magyar nyelvű önéletrajzoddal pályázz rá a rendszerünkön keresztül!