COPYWRITEREK FIGYELEM!

Tapasztalt senior vagy, aki új kihívásokra vágyik?

Vagy kiemelkedően kreatív, szorgalmas junior, aki épp egy ügynökségnél szeretné karrierjét beindítani?

Szeretnél kis létszámú csapatban dolgozni egy modern irodai környezetben?

Motiváló lehet számodra, ha mindig új ügyfelekkel dolgozhatsz?

Amennyiben minden kérdésre igen a válaszod, JELENTKEZZ, mert téged keresünk a pozícióra! :)

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most az alábbi munkakörbe új munkatársat:

COPYWRITER

Milyen feladatok várnak Rád?

  • ATL és BTL kampányok fejlesztése és kreatív felügyelete
  • Online és offline vizuális termékek fejlesztésében és megvalósításában való részvétel
  • Kampányok kreatív elemeinek szöveges kidolgozása
  • Prezentációs anyagok készítése, ehhez kapcsolódó szövegek megfogalmazása
  • Kreatív csapat koordinálása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • ATL és BTL kampányok fejlesztésében és kreatív felügyeletében, valamint szövegírásban szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő szakmai portfólió (a cégnél ez bemutatásra is fog kerülni)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office termékcsalád magabiztos ismerete
  • Kreativitás, stílusérzék, kiemelkedő kommunikációs készség, valamint ügyfél-orientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Reklám/médiaügynökségi tapasztalat

Milyen juttatások járnak a pozícióért cserébe?

  • Tapasztalattól függő, kiemelkedő bérezés
  • Sportkártya és BKV bérlet
  • 13. havi bér

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed rendszerünkön keresztül!