A Randstad Magyarország piacvezető munkaerő közvetítő cége, világszerte 38 országban formáljuk a munka világát. Most saját marketing csapatunkat szeretnénk bővíteni - ha minden jól megy, Veled!

Téged keresünk, ha szeretnél fejest ugrani a digitális marketing folyamatosan fejlődő kihívásaiba - de nem csak abba! A feladat komplexitásához egy olyan színes egyéniséget keresünk, aki
- egy született kommunikátor
- mindig tele van új és kreatív ötletekkel, kerüli a középszerű megoldásokat
- bírja a folyamatos terhelést és jó szervezőképessége van
- lelkesedik az online marketingért és a jövőbeli marketing technikák elsajátításáért
- analitikus szemléletmódban, összefüggéseiben képes folyamatokat megérteni és menedzselni azokat.

Content Marketing Specialist

Feladatok

Ebben a pozícióban részt veszel:

  • az online marketing stratégia fejlesztésében
  • a content marketingen keresztül történő közösség építésben.

Saját hatáskörben felelős leszel:

  • a Facebook és Instagram profiljaink üzemeltetéséért
  • a kreatív kommunikáció fejlesztésért és azok teljesítmény értékeléséért
  • a posztok és kiemelt hirdetések egy részének kezeléséért
  • a social média aktivitások elemzéséért, google analytics riportok készítéséért
  • a honlapunk szerkesztéséért
  • az ügynökségekkel való kapcsolattartásért.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Photoshop alapszintű ismerete
  • Google adwords alapszintű ismerete
  • A digitális marketing alapszintű összefüggéseiben való jártasság (Facebook hirdetések szerkesztése és elemzése, a Google Analytics összefüggéseinek ismerete)
  • Reklámügynökségi tapasztalat, SEO és a Postbeyond használatában való jártasság előnyt jelentenek, de nem feltétel folyékony angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

Miért jó lehetőség ez számodra?

  • Komplex kihívások: nálunk nem csak a marketing jelenét, hanem a jövőjét tanulhatod
  • Színes, hosszútávon motiváló feladatkör
  • Nemzetközi háttér, globális márka és marketing koncepciók
  • Nnagyfokú szakmai szabadság (mi nem csak adaptálunk, a saját lokális stratégiánk megalkotói vagyunk)
  • Személyes fejlődési potenciált jelentő, dinamikusan fejlődő, piacvezető cég
  • Fancy, belvárosi iroda, nagyon fiatalos légkör

Munkavégzés helye

Budapest