HIMG Kft.
Munkatársat keresünk

Content editor - SEO, SEM

pozícióba.
Budapest és Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő hajbeültetési magánklinikájára keressük Content Editor - Manager munkatársunkat, akár azonnali - de legkésőbb november végi -  kezdéssel

Főbb feladatok, munkák:

Weboldalak tartalmának optimalizása, karbantartása
Kulcsszó kutatás
Meta adatok szerkesztése
SEO
Linképítés
Riportok készítése
Online marketing kampányok tervezése
Tartalom generálás, gyártás ON-OFF site
Followup
Versenytárs elemzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kiváló íráskészség: Cikkek, social media bejegyzések és blogposztok írása, weboldalak szövegezése SEO elvek alapján
Jártasság közösségi média oldalak kezelésében, bejegyzések készítésében
Wordpress honlapmotor legalább alapfokú ismerete
Kampányok tervezése, menedzselése és optimalizálása
Landing oldalak készítése és szövegezése, tartalombővítés
Keresőoptimalizálás; weboldalak szövegezése, cikkek, termékleírások, blogposztok írása
Részvétel új honlapok tervezésében és létrehozásában
Hírlevelek és hírlevél kampányok tervezése és megvalósítása
Display kampányok létrehozása, optimalizálása
Képszerkesztő program ismerete
Followup - riportok készítése
Külsős munkatársakkal való kommunikáció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Google Ads és Analytics ismerete
SEO
SEM
Ahrefs, MOZ, Semrush vagy hasonló szoftver ismerete előny
Precíz, proaktív, szorgalmas és cselekvésorientált magatartással rendelkezik

Amit kínálunk:

Fiatalos csapat
Igényes munkakörnyezet
Kiemelkedő fizetés
Minden hétvége szabad
Végtelenített kávéfogyasztás
Stabil cégháttér
Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
Részleges Homeoffice - Office szóba jöhet későbbiekben.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)
  • Francia (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1135 Budapest, Szegedi út

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud! Jelentkezéskor kérjük tüntesse fel az elképzelt kooperációs formát (kata, szerződéses, bejelentett teljes munkaidő állás stb), valamint az ahhoz tartozó bérigényét / hó vagy óra
Aktuális, a munkához illő motivációs levelét, bárminemű ide vonatkozó referencia munkáit örömmel fogadjuk és nagyra értékeljük.
Amennyiben megfelel a fentebb írtaknak, személyreszabott jelentkezés esetén személyreszabott válaszunkra számíthat. Köszönjük!
Cégnév: HIMG Kft.