A Sanofi Consumer Healthcare piacvezető a vény nélkül kapható gyógyszer piacon többek között olyan márkákkal, mint az Algoflex, a Magne B6 és a Normaflore.

Consumer&Shopper Marketing Gyakornok

Feladatok

  • A kategória vezető, brand leadek és shopper lead napi munkájának támogatása.
  • Egyidejű munka a Sanofi vény nélkül kapható, több piacvezető márkáján
  • Napi szinten közös munka és riportolás a csapatban dolgozó managerek felé
  • Márka kampányok előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés
  • Promóciós és márkakommunikációs anyagok folyamatos elkészítése kezelése;
  • Különböző marketing prezentációk elkészítésében való segédkezés
  • Rendszeres piaci adatelemzés és riportok készítése
  • Kapcsolattartás a belső részlegekkel és külső partnerekkel egyaránt (pl.: média és kreatív ügynökség)
  • Részvétel a márkához kapcsolódó fogyasztói és vásárlói marketing aktivitások kidolgozásában

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgató, aki szenvedélyt érez a marketing iránt
  • képes önálló és precíz munkavégzésre, időmenedzsmentre;
  • strukturált gondolkodású; szereti a kihívásokat
  • jól alkalmazkodik a gyorsan változó környezethez, szereti és bírja az állandó pörgést
  • magas szintű Excel és PowerPoint ismerettel rendelkezik
  • angol nyelvtudással rendelkezik, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

  • Része leszel egy piacvezető multinacionális cég márkáinak építésében
  • Gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz a marketing számos területén
  • Jó hangulatú, fiatalos és támogató csapat része lehetsz

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

heti 25-30 órás munkavégzésre, azonnali kezdéssel, minimum egy éves időtartamra.

Munkavégzés helye

Újpest (1045 Budapest, Tó utca 1-5. Főépület)

Cégnév: Chinoin Zrt. / SANOFI AVENTIS