A Philips Domestic Appliances Kft.-nél a cél egyszerű, de mégis jelentős: világszerte segíteni a lakásokból otthont teremteni. Mérvadó innovációkon keresztül hozzájárulni a mindennapok jobbátételéhez, segíteni az embereket egy egészségesebb és boldogabb élet elérésében. Innovatív termékeket kínálnak a konyhai kisgépek, kávézás, ruha- és padlóápolás, valamint a légtisztítás területén.   Feladatok:

  • A consumer és digital marketing manager munkájának támogatása
  • Always-on social media management: calendar, brief összeállítása, content- és budgetmanegment
  • Rating and review kampányok menedzselése
  • Marketinges anyagok lokalizálása, fordítások készítése illetve ellenőrzése
  • Marketing kampányok koordinálásában való segítség
  • Influencer kampányok lebonyolításának támogatása
  • Segítség rendezvények szervezésében
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • Pénzügyi és adminisztrációs feladatok

  Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 9.00-17.00 óra között
  • Heti minimum 25-30 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1500 Ft/óra
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Könnyen elérhető, modern iroda a Kopaszi-gát szomszédságában
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Kedvezmény a Philips termékekre

Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet