V+R Címfestő Kft. - Grafikai Stúdió (www.cimfesto.hu)

100 éve működő többgenerációs családi vállalkozás keres munkatársat az alábbi pozícióra:

címfestő, dekoratőr, grafikus

Feladatok

  • Címfestő munkák készítése, kontakttal is
  • Grafikai tervező programok kezelése
  • Számítógépes fóliakivágás
  • Számítógépes gravírozás (mechanikus és lézer)

Elvárások

  • Minimum 1 éves szakmai gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség
  • Gyorsaság
  • Rugalmasság
  • Kreativitás, önállóság
  • Precizitás

Előny

  • SignLab, CorelDraw tervezőprogramok ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Kreatív munkakör
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

Budapest, VI. ker., külső-belső munkák

Fényképes önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk.