A HUNTRACO Zrt. a világszerte ismert és elismert Caterpillar munkagépeinek, energiaipari és egyéb berendezéseinek magyarországi forgalmazója.
Széles termék- és szolgáltatás kínálatában a Caterpillar termékek mellett megtalálhatók a Massey Ferguson traktorok valamint más mezőgazdasági gépek és eszközök mellett a Selwood és az Ingersoll Rand termékei egyaránt. A mintegy 150 főt foglalkoztató, a brit CP Holdings tulajdonában lévő társaság kiváló szakember-gárdájával országszerte 5 telephelyen szolgálja ki partnereit.

A HUNTRACO Zrt. budaörsi telephelyére keres

Új munkatársunk kiemelt feladatai:

  • vevőszolgálati termékek (alkatrész, szerviz) értékesítésének támogatása
  • karbantartási szerződések készítése, kezelése
  • üzletkötők napi támogatása
  • gépadatbázis karbantartása, bővítése, kezelése
  • járószerkezet felmérések készítése, adatok elemzése, kiértékelése
  • termékmarketing manager napi szintű támogatása

Jelentkezési feltételek:

  • középfokú végzettség
  • műszaki területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • adminisztrációs területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Microsoft Office (Excel, Word) felhasználói szintű gyakorlati ismerete
  • precizitás, gyors munkavégzés
  • kiváló együttműködési, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • tárgyalásképes angol nyelvismeret (írásbeli, szóbeli)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • jármű távfelügyeleti rendszerekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Új munkatársunkat szakmai fejlődést biztosító, nemzetközi munkakapcsolatokkal gazdagított munkakörnyezet valamint versenyképes juttatási csomag várja.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal várjuk, 2019. június 24-ig.
A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.