A HUNTRACO Zrt. a világszerte ismert és elismert Caterpillar munkagépeinek, energiaipari és egyéb berendezéseinek magyarországi forgalmazója.
Széles termék- és szolgáltatás kínálatában a Caterpillar termékek mellett megtalálhatók a Massey Ferguson traktorok valamint más mezőgazdasági gépek és eszközök mellett a Selwood és az Ingersoll Rand termékei egyaránt. A mintegy 150 főt foglalkoztató, a brit CP Holdings tulajdonában lévő társaság kiváló szakember-gárdájával országszerte 5 telephelyen szolgálja ki partnereit.

A HUNTRACO Zrt. budaörsi telephelyére keres

Új munkatársunk kiemelt feladatai:

  • Caterpillar BCP termékcsoportú munkagépei magyarországi forgalmazásának elősegítése
  • műszaki és alkalmazással kapcsolatos információk rendszerezett frissítése és megosztása
  • értékesítés támogatása konkrét ügyletek esetén
  • kapcsolattartás a termékcsoport szállítóival (tervezés, beszerzés, információk és logisztika)
  • a termékcsoport piaci helyzetének, versenytermékeinek követése
  • a termékcsoport piaci értékesítésének monitorozása

Jelentkezési feltételek:

  • felsőfokú szakirányú (gépészeti) végzettség
  • építőgép üzemeltetői tapasztalat
  • Microsoft Office (Excel, Word) magas szintű gyakorlati ismerete
  • kiváló együttműködési, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • tárgyalásképes angol nyelvismeret (írásbeli, szóbeli)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelenthetnek:

  • útépítési technológiák és gépek ismerete

    A társaság új munkatársunk tevékenységéhez személyi használatú cégautót és minden szükséges mobil és egyéb informatikai eszközöket biztosít. A juttatási csomag alapját versenyképes személyi alapbér és a teljesítményt korrekten elismerő bonus jelenti.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, 2018. november 18-ig.
A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.