Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.

Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett szörpök, pálinkák és sörök is megtalálhatóak a kínálatunkban. Modern, családias munkakörnyezetben dolgozunk, ahol kiemelt figyelem jut a kollégákra.

A marketing csapat új tagját keressük az alábbi pozícióba:

Brandmanager
ÁGI szörp és pálinka

Feladatok:

  • az ÁGI szörp, a Hunnium és a Kárpátia pálinka márkák támogatása, marketing aktivitások megvalósítása
  • napi szintű együttműködés az üzletágvezetőkkel
  • teljeskörű márkakommunikáció
  • új termékek fejlesztése esetén a termék kommunikációja, bevezetése a piacra az értékesítéssel közösen
  • kapcsolattartás, kommunikáció a brandhez tartozó szolgáltatókkal
  • piacelemzés, konkurenciafigyelés
  • teljesítménymutatók kidolgozása, marketing riportok
  • adatszolgáltatás az éves tervezéshez

Milyen az ideális brandmanager?

  • felsőfokú gazdasági végzettséget szerzett marketing szakirányon
  • FMCG szektorban min. 5 éves brandmanageri tapasztalatot tud felmutatni
  • társalgási szinten beszél angolul
  • szívesen analizálja a piaci adatokat
  • otthonosan mozog az új marketingkommunikációs trendekben
  • szeret és tud dönteni
  • innovatív gondolkodású

Munkavégzés helye: Budaörs

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bemutatkozó levéllel, illetve a pozíció és bérigény megjelölésével várjuk 2018. október 4-ig