DOVEX KFT.

A luxuskozmetikai piac egyik vezető kereskedelmi és marketing cége budapesti munkahelyre
keres neves francia kozmetikai márka képviseletére

Felelősségi területek:

  • A márka teljeskörű képviselete
  • Üzleti tervek készítése, a megvalósítás nyomon követése
  • Éves, havi jelentések, forecastok készítése
  • Az A&P költések nyomon követése
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerrel és a magyar cég munkatársaival, partnereivel
  • Marketing kampányok kidolgozása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves gyakorlat
  • Tárgyalóképes folyékony, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban, francia nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Pontos munkavégzés, analitikus képességek, határidők betartása
  • Elegancia, ápoltság, jó megjelenés
  • Csapatszellem, dinamizmus, kreativitás, precizitás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • A világ egyik vezető szépségápolási márkájának menedzselése

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.