lendületes, fiatalos munkatársat keres
munkakörbe.

FELADATOK:

  • Több, önálló PET üzletágban jelenlévő brand rövid és hosszú távú marketing és kommunikációs stratégiájának kialakítása
  • Beszállítói és anyavállalattal történő napi szintű kapcsolattartás (angol nyelven)
  • Piac ismerete és a trendek nyomon követése
  • Piaci elemzések készítése, riportok és prezentációk készítése magyar és angol nyelven
  • Évente márka és költségvetési tervezés
  • Az értékesítés teljes körű marketing és kommunikációs támogatása
  • Szoros együttműködés a kereskedelmi, marketing és értékesítési csapattal
  • Közreműködés az éves marketingterv elkészítésében és végrehajtásában

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT KÖVETELMÉNYEK:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (kereskedelmi vagy közgazdasági; vagy marketing vagy PR diploma)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság és rendszerszemlélet
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Precizitás, pontosság, igényes munkavégzés
  • Folyamatorientált gondolkodásmód
  • Kiváló elemző, tervező, szervező és problémamegoldó készség
  • Magas szintű prezentációs és tárgyalókészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elkötelezett, magabiztos, energikus, nyitott személyiség
  • Dinamikus, csapatmunkát kedvelő, terhelhető, pozitív személyiség

ELŐNYT JELENT:

  • Társalgási szintű német vagy olasz nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns, hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Céges telefon
  • Jó munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes fiatal csapat részeként

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.