Az Orbico Beauty Hungary, Dél- és Kelet-Európa vezető disztribútor vállalatlanának, az Orbico Group része, és 2011 óta a magyar szépségipar egyik legnagyobb vállalata.

Az Orbico Beauty olyan ismert prémiumkategóriás szépségápolási és ruházati termékek forgalmazásával foglalkozik, mint a Versace, Bvulgari, Moschino.

 Brand manager csapatunk összefogásához keressük új munkatársunkat, aki széleskörű vezetői és szakmai tapasztalattal (marketing, trade marketing, brand vagy kategória menedzser) rendelkezik, mindig nyitott az újdonságokra és a fejlesztésre, szívesen vesz részt márkastratégia kialakításában, de nem riad meg a végrehajtás koordinálásától sem.

Brand Manager Team Leader

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • A brand manager csapat munkájának összefogása, a csapat fejlesztése
  • Éves marketing tervek és budget készítése
  • Éves marketing stratégia kidolgozása, megvalósítása, ellenőrzése és nyomon követése
  • A márkák margin elvárásainak elérése
  • Rendszeres beszámolók és prezentációk készítése az üzleti eredményekről a management és a márkatulajdonosok részére
  • Online és offline marketing kampányok kidolgozása és megtervezése
  • Az üzletág online platformjainak menedzselése
  • Árkalkulációk készítése, támogatása
  • Megfelelő készletszint biztosítása
  • A teljes portfólió marketingtevékenységének összehangolása

Milyen tapasztalattal és tudással várunk jelentkezőket?

  • Rendelkezel legalább 5 év kategória vagy brand manager, marketing vagy trade marketing manager tapasztalattal.
  • Rendelkezel legalább 3 év vezetői tapasztalattal, ahol a csapat és a folyamatok fejlesztése volt a fókuszban.
  • Előny az értékesítés, partnerkezelés területén szerzett tapasztalat.
  • Analitikus, üzleti szemlélettel rendelkezel.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez.
  • Felsőfokú gazdasági végzettség, preferáltan marketing területen.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kreatív feladatok, piacvezető exkluzív szépségipari márkákkal
  • Nemzetközi tréningeken való részvétel
  • Kedvezményes vásár az általunk forgalmazott prémium termékekből

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

1138 Budapest

A "Jelentkezem" gomra kattintás után, kérjük küldje el magyar vagy angol nyelvű önélterjazát.

Cégnév: ORBICO BEAUTY KFT.