Pántológép Csomagolástechnikai Kft.

Csomagolás, ezen belül pántolástechnika területén dolgozó, 30 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű, magyar tulajdonú, multinacionális márkaképviseletként az iparágon belül meghatározó cégként jelen lévő Pántológép Csomagolástechnikai Kft., új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BRAND MANAGER – MÉRNÖK, MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok

  • egyedi, innovatív pántológépek értékesítése
  • kapcsolattartás a magyarországi ügyfelekkel, partnerek látogatása
  • új, potenciális ügyfelek keresésre, látogatása
  • kapcsolattartás a külföldi gyártóegység képviselőivel
  • a munkához kapcsolódó pontos adminisztráció

Elvárások

  • értékesítésben szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • angol nyelvtudás (középfok)
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség (írásban, szóban)
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • önálló problémamegoldó készség
  • kollégákkal jó munkakapcsolat kialakítása, fenntartása
  • B kategóriás vezetői engedély, gyakorlat
  • magas fokú utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Budapesti, vagy Budapest környéki lakóhely
  • csomagolástechnika terén szerzett tapasztalat
  • referencia levél
  • piac ismeret
  • Német nyelvtudás (középfok)

Munkavégzés helye:

  • partnereinknél, az ország egész területén
  • Budapesti irodánkban (IV. kerület)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidős munkavégzés
  • kellemes munkahelyi környezet
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • a feladatok elvégzéshez szükséges képzés biztosítása
  • céges autó, telekommunikációs eszközök

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IV. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Pántológép Csomagolástechnikai Kft.