A Creative World Kft, mint a Himalaya Herbals és további márkák kizárólagos magyarországi forgalmazója teljes munkaidőben munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

FŐBB FELADATOK:

  • A márka teljeskörű képviselete
  • A marketing terv megvalósítása az értékesítéssel és az ügyvezetővel egyeztetve
  • Új termékbevezetések előkészítése és megvalósítása
  • A marketing költségvetés hatékony felhasználása (terv / végrehajtás / ellenőrzés)
  • Hirdetések koordinálása
  • Parntereink online felületeinek támogatása
  • Trade marketing feladatok elvégzése
  • Marketing aktivitások tervezése, megvalósítása és utólagos kiértékelése
  • A piaci környezet folyamatos figyelése
  • Key account menedzserek munkájának támogatása
  • Értékesítési elemzések készítése
  • Éves, havi jelentések, forecast-ok készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez az angol nyelv felsőfokú használata
  • Proaktív, innovatív, pozitív, energikus és fogyasztóorientált személyiség
  • Kozmetikai és/vagy FMCG termékek piacán szerzett legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség és tárgyalókészség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft, Photoshop)

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Teljes munkaidő
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör
  • Önálló munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Projektmanager

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület