Brand Manager - farmacie OTC

  • Místo pracoviště: (okres Praha hl.m.)
  • Zadavatel: ProfesKontakt, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lenka Píchová
  • Uložit na později
  • Hlídat podobné nabídky
  • Poslat kamarádovi
  • Do sledovaných
ID: 1600551 značka: 1564305988 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Máte chuť začít pracovat ve farmacii? A máte alespoň roční zkušenosti na obdobné pozici?

Tak Vám nabízíme výbornou příležitost podílet se na zajímavých projektech, samostatně pečovat o značku a koordinovat si jednotlivé marketingové aktivity. Budete pracovat ve skvělém týmu, se skvělými produkty a velmi dobrým finančním ohodnocením :)
* Velmi dobré portfolio produktů
* Komplexní, zajímavou a zodpovědnou práci.
* Zázemí stabilní mezinárodní farmaceutické společnosti.
* Práci v atraktivním oboru v přátelském prostředí.
* Prostor pro vlastní rozvoj a balanc mezi prací a soukromím.
* Zajímavé a motivující finanční ohodnocení.
* Mobilní telefon, IT vybavení.
* Další firemní benefity.

Nabídka

- máte ukončenou VŠ v oblasti marketingu
- jste tvůrčí, kreativní a pozitivní osoba
- máte chuť učit se novým věcem a rozvíjet svůj potencionál
- máte anglický jazyk na dobré úrovni

Pracovní náplň

* Identifikace příležitostí na trhu, rozvoj stávajících aktivit s ohledem na dynamický vývoj trhu
* Vytváření komplexních marketingových plánů pro svěřené značky a jejich implementace.
* Řízení a koordinace projektů dle schváleného marketingového plánu (úzká spolupráce s interními odděleními (Sales oddělení, ddělení Distribuce, Produkce, DTP grafiky, Trade marketingem,...).
* Rozvoj stávajících aktivit s ohledem na dynamický vývoj trhu, inovace a transformaci do online prostředí.
* Koordinace a řízení jednotlivých projektových částí a veškerých aktivit vedoucích k dosažení stanovených prodejních cílů.
* Prevence a řešení problémů a krizových situací.
* Sledování aktivit konkurence, analýzy trhu, hospodaření se svěřeným budgetem.
* Odpovědnost za naplnění obchodního plánu a profitabilní růst svěřených značek.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Ochrana proti spamu - napište Nejsem robot
Ochrana osobních údajů

A my Vám pošleme aktuální nabídky práce z oboru Marketing a media v okrese Praha hl.m.

nebo si nastavte vlastní kritéria

'; } else { res_html = '
'; if (data.title != undefined) { res_html += '' + data.title + '
'; } res_html += data['message']; res_html += '
'; } if (data.hide_form_parts) { $('.form-job-to-email-aside__to-hide').hide(); // zde mohu form zmizet (pozor ajax.success != form.success) } //console.log(res_html); $('.js-subscribe-result').html(res_html); $('#spinner').fadeOut(); }, error: function (data) { $('#spinner').hide(); console.log('An error occurred.'); //console.log(data); }, }); }); $('.email2-wrapper').hide(); var t = 'Nej'; var t2 = 'sem'; var t3 = 'bot'; $('.email2-wrapper input').val(t+t2+' ro'+t3);
Brand Manager - OTC (volný prodej+doplňky stravy) až 80 000
aktivní nabídka
Praha
ProfesKontakt, s.r.o.
60000 - 80000 Kč/měsíc
Product/Brand manager
před týdnem
Praha
FreeCon s.r.o.
60000 - 80000 Kč za měsíc
Key Account Manager pro farmacii
Praha
mBlue Czech, s.r.o.
Picker ve skladu s autodíly noční směna : 189 Kč/hod, + bonusy
před 4 dny
Praha
AGENTURA PLUS s.r.o. Pobočka Praha 6 - Centrála
160 - 189 Kč za hodinu
Specialista Inženýringu
před týdnem
Praha 4 - Novodvorská
ELTODO, a.s.
Obchodník v call centru - volnost v plánování směn, i 150 Kč/hod
před týdnem
Praha
FORMICA Group, s.r.o.
100 - 150 Kč za hodinu
Administrativní pracovník menz
dnes
Praha 6
Univerzita Karlova, Koleje a menzy
Práce ve skladu - až 42.000,- + ubytování nebo svoz zdarma
včera
Praha
KeXeK s.r.o.
27000 - 42000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Telefonní specialista–DPČ–i 150 Kč/h, volnost v plánování směn
před 4 dny
Praha
120 - 150 Kč za hodinu
Kominík - montážní pracovník pro stavbu komínů
dnes
Praha
Caminus s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc
Řidič dodávky do 3,5t, ŘP sk. B na stálou trasu v Praze nebo STČ
dnes
Praha
ICORE s.r.o.
29000 - 32000 Kč za měsíc
Nehledáte jen práci, ale něco co Vás doslova nakopne a co…
dnes
Praha
LITE
Truhlář výroby, montážník
dnes
Praha
Stylishrooms s.r.o.
25000-40000