Milyen feladataid lesznek?

Prémium márkákhoz kapcsolódó marketing feladatok tervezése és végrehajtása
Konkurenciafigyelés és social média feladatainak ellátása
A márkákhoz kapcsolódó marketing kommunikációs kampányok kezelése, kreatív anyagok tervezése, gyártása
Hírlevelek készítése és kiküldése

Téged keresünk, ha a lentiek igazak Rád:

Szakirányú (marketing) felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Magabiztos angol nyelvtudásod (szóban és írásban egyaránt)
Minimum 2 év marketing területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
Jól kommunikálsz, nyitott vagy, önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
Van tapasztalatod PPC hirdetések kezelésében (Google Ad és Facebook)
Ismered a Mailchimpet

Előny, ha

rendelkezel jogosítvánnyal
Van brand management tapasztalatod, dinamikus és jó problémamegoldó vagy
Beauty piacon szereztél tapasztalatot
Ismered a Shoprenter webáruházmotort és az Instapage landing oldal készítőt

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, szeretnél prémium márkákkal dolgozni és egy sikeres cég munkatársa lenni, kérjük, küldd el angol nyelvű önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével az alábbi elérhetőségre: [email protected]
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
marketing
Angol nyelv - Haladó (C1)
Az X Beauty Group Közép-Európa vezető professzionális szépségipari csoportja. Portfóliónkban a világ legnépszerűbb és legmagasabb minőségű márkái kaptak csak helyet. Regionális terjeszkedésünk során elsőként Magyarországon, Ausztriában és Lengyelországban vagyunk jelen. A régióba azokat az európai és amerikai márkákat hoztuk el, melyek ottani szakemberek munkáját a legmagasabb szintre emelik. Célunk, hogy a régió első számú professzionális szépségipari csoportjává váljunk, minden iparágban a legjobb termékek forgalmazójaként.
5-9 alkalmazott
Nail Lounge kft
Ó utca 6.
1066 Budapest
Kapcsolattartó személy: Dr. Riecke Katalin
Tel.: +36709475702
E-mail: Küldje el önéletrajzát