FMCG szektor több kategóriáját képviselő magyar tulajdonú disztribúciós vállalat lendületes marketing csapatába keresünk
háztartási vegyi áru és kozmetikai portfoliójának képviseletére.

Leendő munkatársunk fő feladatai:

  • A márkák teljes körű képviselete a gyártástól az értékesítésig
  • Rövid és hosszútávú márkastratégiák kidolgozása, végrehajtása és nyomon követése
  • Brand P&L felelősség
  • ATL és BTL aktivitások kidolgozása, végrehajtása
  • Szoros együttműködés a Field Force csapattal és KAM-okkal
  • A kidolgozott aktivitások megvalósítása, ellenőrzése, és értékelése
  • Kapcsolattartás helyi és nemzetközi szinten
  • Budget tervezés, költések nyomon követése, ellenőrzése, és adminisztrálása
  • Havi forecast-ok készítése
  • Havi rendszeres és ad hoc riportok készítése

Elvárt ismeretek:

  • kiváló, aktív angol nyelvtudás
  • 3-5 év FMCG szektorban szerzett márkatapasztalat (háztartási vegyi áru és kozmetikai termékek képviselete előnyt jelent.)
  • erős számítógépes ismeretek, rutinos Excel kezelés
  • pénzügyi alapismeretek

Kompetenciák:

  • Lelkes, tanulni vágyó
  • Önálló munkavégzésre alkalmas
  • Erős kommunikációs készség
  • Sikerorientált személyiség, minőségre törekszik
  • Proaktív
  • Türelmes és barátságos természetű
  • Csapatjátékos

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.