Natúrkozmetikai márkák kizárólagos magyarországi forgalmazója, a Presto-Pilot Kft. marketing csapatába munkatársat keres,
pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Az érintett márkák marketing stratégiájának kialakítása és működtetése, figyelembe véve a nemzetközi irányelveket;
  • Márkaépítés és menedzsment;
  • Projekt menedzsment a felelősségi körébe tartozó termékekre;
  • Kampányok tervezése, koordinálása, értékelése;
  • A különböző marketing csatornák kezelése;
  • Weboldal tartalmi szerkesztése és optimalizálási feladatok;
  • Közösségi oldalak kezelése;
  • Marketing anyagok készítése;
  • Társosztályokkal való együttműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, média, PR);
  • Marketing pozícióban szerzett tapasztalat (3-5 év);
  • Legújabb marketing és online trendek, megoldások ismerete;
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Stratégiai gondolkodás;
  • Dinamikus, kreatív, megoldás orientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Változatos munkakör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Budafoki út 111-113..

Jelentkezés 2018. december 31-ig a 'Jelentkezem' gombra kattintva.