A Goodwill Pharma Kft  25 éve dinamikusan fejlődő szegedi központjába  táplálékkiegészítők és vény nélkül kapható gyógyszerek marketing kommunikációjához,  felsőfokú természettudományos végzettségű

brand manager

munkatársat keres

Feladatok:

  • Termékösszetevők szakmai elemzése
  • Piacelemzés
  • Marketing stratégia kialakítása
  • Brand plan
  • Kommunikációs csatornák meghatározása
  • Online és offline kampányok kidolgozása
  • Képző és reklámanyagok összeállítása
  • Kreatív marketingüzenetek kidolgozása
  • Reklámszövegek, cikkek megírása
  • Eszközrendszer kialakítása
  • Hirdetések összeállítása, árajánlatok kezelése
  • Döntéselőkészítések felsővezetői fórumra
  • Aktív kommunikáció az értékesítésben közreműködő kollégákkal

Amit a leendő munkatársunktól várunk:

  • Proaktív, pozitív hozzáállás
  • Kreatív, innovatív gondolkodásmód
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Változatos, izgalmas munka, minőségi termékekkel
  • Versenyképes jövedelem
  • Lendületes, elkötelezett csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Goodwill Pharma Kft.