CFINTERNATIONAL KFT.
A CFInternational Kft. magyar tulajdonú, innovatív vállalkozás, folyamatosan bővülő csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Saját brand indítás teljes folyamatának kiépítése a gyártástól az eladásig, az új termék árazásának, csomagolásának, vevőkhöz történő eljuttatásának kialakítása, irányítása
  • A társaság képviselete kereskedelmi, szakmai kiállításokon, tárgyalásokon, és egyéb más fórumokon
  • Kiállítások megszervezése
  • Napi szinten közös munka és riportálás a projekten dolgozó kollégákkal
  • Prezentációk, elemzések, diagramok készítése
  • Rendszeres piaci adatelemzés és jelentés
  • Kapcsolattartás a belső részlegekkel és külső partnerekkel egyaránt

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Magas szintű Excel és PowerPoint ismeret
  • Strukturált gondolkodás és priorizálás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Személyes igény és elkötelezettség az egészséges életmód valamint a sport iránt

Előny:

  • Korábbi brand-építési tapasztalat
  • Vitaminokkal kapcsolatos ismeretek, ill. szakmai tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • További európai nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • A márkamenedzsment, a márkakommunikáció mindennapi gyakorlati megvalósulásában való részvétel
  • Marketing szakmai tapasztalatszerzés
  • Közös munka egy dinamikus csapattal
  • Saját projektek
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.