Randstad Hungary Kft.

Multinacionális partnerünkhöz keresünk Brand Manager-t!

Brand Manager

Főbb feladatok, munkák:

Termékválaszték és stratégia meghatározása

Árazási struktúra kialakítása, kereskedelmi politika meghatározása

Új termék bevezetésének koordinációja

Belső képzések vezetése

Termékekre vonatkozó kommunikációs stratégia kialakítása és végrehajtása

Részvétel az éves tervek és a költségvetés kialakításában

A piaci szereplők, versenytársak, árak, termékek folyamatos figyelése

Riportok, analízisek

Az álláshoz tartozó elvárások:

Egyetemi/főiskolai diploma kereskedelmi/közgazdasági vonalon

Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat

Jó kommunikációs és tárgyalási készség, csapatban való gondolkodás

Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Hosszútávú fejlődési lehetőség

Fiatalos csapat

Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Randstad Hungary Kft.