Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.
Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett szörpök, pálinkák és sörök is megtalálhatóak a kínálatunkban. Modern, családias munkakörnyezetben dolgozunk, ahol kiemelt figyelem jut a kollégákra.
A marketing csapat új tagjait keressük az alábbi pozícióba:
(2 fő)

Feladatok:

  • a márkáink (képviselt és saját márkás) marketingkommunikációja, aktivitások megvalósítása
  • napi szintű együttműködés az üzletágvezetőkkel
  • teljeskörű márkakommunikáció kialakítása
  • bevezetésre kerülő termékek kommunikációja az értékesítéssel közösen
  • kapcsolattartás, kommunikáció a brandhez tartozó szolgáltatókkal
  • piacelemzés, konkurenciafigyelés
  • teljesítménymutatók kidolgozása, marketing riportok
  • adatszolgáltatás az éves tervezéshez

Milyen az ideális brand manager?

  • felsőfokú végzettséget szerzett marketing szakirányon
  • FMCG szektorban min. 3 éves brand manageri tapasztalatot tud felmutatni
  • társalgási szinten beszél angolul
  • szívesen analizálja a piaci adatokat
  • otthonosan mozog az új marketingkommunikációs trendekben
  • szeret és tud dönteni
  • innovatív gondolkodású

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bemutatkozó levéllel, illetve a pozíció és bérigény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva 2018. november 5-ig.