PERFECT NAILS Kft.
Európában és a világban dinamikusan terjeszkedő, már 23 országban jelenlévő, sport és kozmetikai kereskedelmi vállalat, több saját márkával keres kreatív és szorgalmas munkatársat magas bérezéssel.
Bővülő csapatunkba
munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Adott termékcsoporthoz köthető kreatívok, termékleírások, értékesítéstámogató anyagok elkészítése, koordinációja
    • Terméküzenetek megfogalmazása
    • Adott célcsoportra vonatkozó kampányok, promóciók, kedvezmények kidolgozása
    • Aktivitások eredményességének nyomon követése, az eredmények riportálása
    • Szépségipari termékek fejlesztésében való részvétel.
    • Termék létrehozása az előkészítéstől, a boltba kerüléséig
    • A termékek csomagolási megjelenítésének tervezése, kivitelezése.
    • Termékfejlesztési projektek kezdeményezése, javaslatok készítése
    • A termékcsoport általános kezelése a társosztályokkal együttműködve
    • Új termékek specifikálása, termékbevezetések és kivezetések koordinálása
    • Próbatermékek, termékminták koordinálása, terméktesztelésekben való közreműködés
    • Kapcsolattartás a hazai és nemzetközi beszállítókkal
    • Dokumentációk szakmai és jogi státuszának gondozása és továbbfejlesztése, szükséges dokumentumok kezelése
    • Szakmai adminisztrációs feladatok ellátása
    • A Cég brandjének folyamatos fejlesztése, megjelenítése online és egyéb kommunikációs csatornákon

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Körömipari tapasztalat
    • Projektek szervezése, bonyolítása, felügyelete
    • Biztos számítógépes ismeretek (MS Office)
    • min. 3 év szakmai tapasztalat
    • Szorgalom, terhelhetőség, dinamizmus, szépérzék
    • A divattrendek iránti érdeklődés
    • Haladó szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
    • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Újdonság rajongó
    • Vegyész ismeretek
    • Szépségipar más területein szerzett ismeretek és tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Magas szakmai színvonalú kollégákkal és beszállítókkal dolgozhatsz együtt - olyan kollégákkal, akik külön hangsúlyt fektetnek arra, hogy egy csapatként dolgozzanak az ambiciózus eredmények elérése érdekében
    • Hiszünk a coaching szemléletben és a folyamatos önfejlesztésben
    • Folyamatos és kreatív feladatok
    • Iparági átlag feletti jövedelem
    • Önmegvalósítás
    • Nemzetközi hangulat és világ
    • Igényes munkakörülmények, frekventált környék
    • Izgalmas kompenzációs csomag, bónusz rendszer
    • 8 órás biztos munkahely, munkabér kifizetés adott hónap 05-ig
    • Cafeteria juttatásokat illetően is rugalmasak vagyunk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Fényképes szakmai önéletrajzzal, valamint a fizetési igény és pozíció pontos megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: PERFECT NAILS Kft.