A Goodwill Pharma Kft. 21 éve dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú gyógyszeripari vállalat, amely munkatársat keres
pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Márkák arculatának kiépítése, marketing stratégia kidolgozása, végrehajtása
  • Projekt menedzsment a felelősségi körébe tartozó termékekre
  • Kampányok tervezése az értékesítési csapattal online és a hagyományos csatornákon
  • Rendezvényeken való megjelenés előkészítése és megszervezése
  • Kiadványok tervezése és elkészítése csapatmunkában a grafikusokkal
  • Cikkek, hirdetések, hírlevelek szövegírása
  • Adminisztratív teendők ellátása (szerződésekhez, számlákhoz kapcsolódó ügyintézés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kreativitás, kiváló szervező és kommunikációs készség az értékesítés támogatásában
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (biológia vagy egészségügyi végzettség, marketing)
  • Marketing pozícióban szerzett tapasztalat (min. 2 év)
  • Legújabb online trendek naprakész ismerete
  • Önálló, talpraesett, sikerorientált, pozitív személyiség
  • Kezdeményezőkészség, terhelhetőség, rugalmasság, csapatszellem
  • Referenciák bemutatása a pályázatában
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari területen szerzett marketing tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lendületes, fiatal csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy támogató vezetői környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szeged

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el.