A kiemelkedő minőségű étrend-kiegészítők gyártásával foglalkozó BioCo Magyarország Kft. új munkatársat keres dinamikusan bővülő, innovatív és fiatalos csapatába. Ha szeretnél egy kreatív, új területeket és piacokat felderítő csapat építő tagjává válni, jelentkezz hozzánk!

A FELADATOK:

  • Meghatározott márkaépítési stratégia végrehajtásában való aktív részvétel
  • Meglévő és új értékesítési csatornák dinamikus fejlesztése
  • Havi értékesítési jelentések, kimutatások, elemzések készítése
  • Konkurencia figyelés, elemzés
  • Üzletág piaci trendjeinek nyomon követése, elemzése, piaci részesedés növelése
  • Hatékony portfólió kezelés és racionalizálás, új termékek bevezetése
  • Értékesítés támogatása – folyamatos kapcsolattartás társ osztályokkal
  • Webshop, közösségi média megjelenések támogatása, koordinálása, márka kommunikációk menedzselése
  • Event marketing feladatok szervezése, végrehajtása
  • POS tervezések, beszerzések, kapcsolattartás ügynökségekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási képesség
  • Rendkívül jó íráskészség
  • FMCG vagy gyógyszeripari területen szerzett kommunikációs tapasztalat
  • Integrált kommunikációs projektekben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos munka egy dinamikus, jó hangulatú csapatban
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Innovatív szemlélet
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Lőrinci

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.