• Primőr Kozmetikai Kft. luxus szegmensbe tartozó kozmetikai márkák kizárólagos magyarországi forgalmazója
  • munkatársat keres.

    Főbb feladatok, munkák:

    • A hozzá tartozó márkák teljes körű képviselete, közösen kidolgozott forgalmi tervek elérése
    • Teljes körű marketing és promóciós terv kidolgozása, végrehajtása
    • Készletgazdálkodás
    • Beszállítókkal való kapcsolattartás
    • Konkurenciafigyelés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Marketing vagy sales és (trade)marketing területen eltöltött legalább 3 éves munkatapasztalat
    • Angol nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban
    • Office csomag felhasználói szintű ismerete
    • Önálló munkavégzésre való képesség
    • Nyitott, rugalmas személyiség
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • Remek szervezőkészség
    • Igényesség saját maga és a munkakörnyezete iránt
    • Pozitív kisugárzás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Kozmetikai területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Változatos feladatkör
    • Fiatalos, sikerorientált csapat
    • Jó hangulatú munkahelyi légkör
    • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Üzletfejlesztő
    • Marketing, Média, PR
    • Márka- és Termékmenedzser
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1077 Budapest, Király utca 35.

    Jelentkezési határidő:

    2019. 06. 07.

    • Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "jelentkezem" gombra kattintva küldheti.
    • Kapcsolat: Kiss Kolos, Kereskedelmi Igazgató, tel.: 06 30/311 3367