Komolyzenei világban működő startup keresi brand-manager-ét, aki tulajdonosi szemlélettel irányítja a termék piaci megjelenését, jelenlétét.

Brand manager

Feladatok

A brand manager feladata:

  • megismerni az új termék rendszerét; az adatbevitel és az értékesítés folyamatát. Megismerni a legfőbb konkurens cégeket; előnyeiket és hátrányaikat a termékhez képest.
  • az üzleti terv aktualizálása
  • befektetők felkeresése, tárgyalások lefolytatása
  • a marketing folyamatok meghatározása
  • figyelemmel kísérni a kitűzött értékesítési adatok megvalósulását.
  • folyamatos konzultáció a szakmai vezetővel
  • részvétel szakmai vásárokon és kongresszusokon
  • figyelemmel kísérni a termék piacának trendjeit és adott esetben módosítani a termék stratégiáját az új iránynak megfelelően.

Követelmények

  • marketing tapasztalat
  • komolyzenei jártasság

Amit kínálunk

  • rugalmas munkavégzés
  • belvárosi környezet
  • családias légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.