G.I.F.T. Kft. – Gourmet International Food Trading

A Belgian pralinék, Dilmah teák és más prémium élelmiszerek importőr-disztribútor cége

Brand managert

keres budapesti irodájába.

Feladatok

  • A cég import márkáihoz kapcsolódó marketing kommunikációs és trade marketing feladatok koordinálása
  • Az értékesítési alaptevékenység támogatása prezentációs anyagok készítésével
  • Kapcsolattartás a külföldi szállítók marketing osztályaival
  • A kommunikáció kivitelezési munkáiba bekapcsolódó alvállalkozók koordinálása
  • A beosztottjaként dolgozó brand asszisztens munkájának irányítása
  • Eladáshelyi promóciók szervezése hostess ügynökség bevonásával
  • A cég web és facebook oldalait üzemeltető alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Új márkák bevezetésének előkészítése, piacelemzés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább két év szakmai tapasztalat FMCG marketing területen – trade marketing területen szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kreatív munka dinamikusan fejlődő nemzetközi prémium márkákkal
  • Nagyfokú önállóság a működési területén
  • Együttműködő munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Küldje el angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát jövedelemigénye megjelölésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.