A Wallis csoport prémium autós portfóliójának képviselője, a Wallis Motor Duna márkakereskedés, a BMW márka egyik legrégebbi magyarországi forgalmazójának telephelyére motivált munkatársat keres
pozíció betöltésére.

Feladatai:

  • Értékesítési tanácsadók munkájának támogatása
  • Ügyfelek tájékoztatása a termék műszaki és egyéb adatairól
  • Ügyfelek segítése a számárukra legkedvezőbb felszereltségek kiválasztásában, a gépjárművek konfigurálásában
  • Tesztvezetések lebonyolítása.

A betölteni kívánt munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és / vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • termék iránti érdeklődés (műszaki adatok, stb.) és elhivatottság
  • precizitás
  • értékesítői tapasztalat.

Előny:

  • gépjármű értékesítői tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • azonnali munkakezdés.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.