BIZTOSÍTÁSI TERMÉKMENEDZSER

Ha van már tapasztalatod az értékesítés területén és szívesen bővítenéd ismereteid, ha érdekel a biztosítási termékek menedzselésének folyamata és fejlesztése…

…akkor egy nagyszerű lehetőség várhat Rád a Budapest Banknál, ahol számos üzleti területtel lehet alkalmad együttműködni.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Értékesítési és jövedelmezőségi célok megvalósulásának biztosítása az értékesítési csatornák optimalizálásával és hatékonyságuk maximalizálásával.
  • Új biztosítási termékek fejlesztése és bevezetése, az ehhez kapcsolódó informatikai fejlesztések specifikálása, marketing feladatok koordinálása.
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása, újító ötletek megvalósítása.
  • Törvényi követelményeknek való megfelelés biztosítása, kontrollok beépítése a folyamatokba.
  • Pénzügyi tervezés.
  • Szabályzatok, szerződések készítése, véleményezése, karbantartása.

  • felsőfokú (preferáltan közgazdasági) végzettséggel rendelkezel,
  • termékfejlesztés vagy értékesítés terén szerzett min. 3 éves munkatapasztalattal rendelkezel,
  • magabiztos fellépés és értékesítés-orientált szemléletmód jellemez,
  • nem okoz gondot a komplex problémák hatékony kezelése,
  • jó analitikai készséggel, nagyfokú önállósággal és rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerettel rendelkezel.

Ezen felül előnyt jelent, ha:

  • banknál vagy biztosítónál szerzett tapasztalattal rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Rugalmas munkaidőt kínálunk.
  • Home office munkavégzésre lehetőséget biztosítunk.
  • Rendszeres külső és belső tanfolyamokon, továbbképzéseken vehetsz részt.
  • Belső juttatások és kedvezmények várnak.
  • Családbarát munkahely, ahol egy összetartó csapat részre lehetsz.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Cégnév: Magyar Nemzeti Bank