Főbb feladatok:

  • Új betéti kártya konstrukciók kidolgozása és bevezetése, meglévő betéti kártyák életpályájának menedzselése
  • Új termékek kapcsán felmerült IT igények egyeztetése, specifikálása,
  • Használatösztönző programok kidolgozása, megszervezése és kiértékelése
  • Árazási és termék-jövedelmezőségi elemzések, az éves pénzügyi és marketing tervezési feladatokban való részvétel
  • A termék teljes szerződéses, ügyfél tájékoztató és marketing-kommunikációs anyagainak karbantartása;
  • Szabályozói környezet nyomon követése;
  • Értékesítési területek szakmai felkészítésének támogatása;
  • Részvételi lehetőség a bank digitális projektjeiben;

Munkakör betöltésének feltételei:

  • min. 1 év termékmenedzseri vagy kártyaoperáció területén szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban, és magas szintű tárgyalókészség;
  • Kiemelkedő prezentációs készség;
  • Proaktív, megoldásorientált hozzáállás;
  • Több párhuzamos feladat elvégzésének képessége;
  • Kiváló szervező készség precíz munkavégzéssel
  • MS Office programok aktív felhasználó szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Értékesítés vagy marketing területen vagy projektfeladatokban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest