LUMILL Kft.

A Lumill Kft. a HappySkin natúrkozmetikai termékek gyártója és forgalmazója munkatársat keres az alábbi pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

    • kozmetikai termékekhez kapcsolódó alapanyag beszerzések
    • a cég által gyártott kozmetikai termékek magas szintű ismeretének elsajátítása
    • gyártás tervezés
    • készletek nyomon követése és az ehhez kapcsolódó beszerzések teljes körű felügyelete
    • kapcsolattartás a gyártó cégekkel és a kereskedelmi partnerekkel
    • heti, havi riportálás a kereskedelmi vezetőnek

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább érettségi bizonyítvány vagy kozmetikus végzettség
    • 1-3 éves szakmai tapasztalat beszerzési területen
    • tárgyalási szintű aktív, magabiztos német vagy angol nyelvtudás írásban és szóban
    • kiváló kommunikációs készség
    • pontos, precíz munkavégzés
    • proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • online értékesítési tapasztalat
    • Amazonos értékesítési tapasztalat
    • felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • béren kívüli juttatások
    • rugalmas munkaidő
    • kihívást jelentő munka, szakértői csapat támogatásával
    • fiatal csapat
    • modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

7630, PÉCS

A jelentkezéseket az önéletrajzzal a megadott e-mail címre várjuk.