A Láng Kereskedelmi Kft.,
Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi vállalata, központi irodájába keres
munkatársat, aki ismeri az autóalkatrészek világát és szereti a változatos feladatokat!

Feladatok:

  • Termékek piacképességének biztosítása
  • Megfelelő termékválaszték kialakítása
  • Árak megfelelő pozicionálása
  • Termék adatbázis karbantartása
  • Statisztikák, kimutatások, jelentések készítése, kiértékelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzéssel kapcsolatos teendők
  • Versenytársak nyomon követése
  • Akciók tervezése, együttműködés a marketing osztállyal
  • Az értékesítési osztály maximális támogatása

Elvárások:

  • Gépjármű alkatrészek műszaki ismerete
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office magas szintű ismerete, Excel magabiztos használata
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magas szintű probléma megoldó képesség
  • Képesség az önálló munkavégzésre, a határidők pontos betartására

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gépjármű alkatrész kereskedelemben szerzett többéves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés, cafeteria
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod.