A Dunapack Kft. több évtizede Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártója, nyíregyházi munkavégzésre keres munkatársat

Fontosabb feladatok

  • Vevőkkel, érdeklődőkkel és egyéb partnerekkel történő kapcsolattartás közvetlenül írásban és szóban, valamint közvetetten a kereskedelmi képviselőn keresztül
  • Adminisztratív (Back Office) jellegű támogatás nyújtása a kereskedelmi képviselő/key account menedzser munkájához
  • A vevői megkeresések feldolgozása, vevő csomagolási igényeinek megértése, az esetleges hiányzó információk begyűjtése, árkalkulációk, árajánlatok elkészítése és határidőre történő kiadása
  • Az új termékek, ajánlatok és rendelések teljesítésével összefüggő napi belső egyeztetés szükség szerinti elvégzése a társosztályokkal (Termékfejlesztés, Termelés, Logisztika, Minőség)
  • Vevői előrejelzések feldolgozása (adott esetben közösen a kereskedelmi képviselővel), gyártandó és/vagy készletre kerülő mennyiségek meghatározása, figyelembe véve az adott vállalkozási határidőket, készlet és eszköz profitabilitási célokat, sorozatárakat, a gyártási minimum mennyiséget, a szerződésben rögzített feltételeket
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása, nyitott rendelések, készletek, kintlévőségek nyomon követése
  • Hullámtechnológiai ismeretek elsajátítása, termékek gyártásának önálló rögzítése a vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdász vagy papíripari) vagy ezekkel egyenértékű üzleti, marketing, kereskedelemi, könnyűipari felsőfokú végzettség
  • Angol középfokú (tárgyalóképes) nyelvtudás írásban szóban
  • Műszaki érzék, logikus, jó matematikai gondolkodás, a terület iránti érdeklődés
  • Alapos és precíz önálló munkavégzés
  • Szervizkészség és ügyfélközpontú gondolkodás,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Excel, Word magabiztos ismerete alapfeltétel

Előnyök

  • Egyéb nyelvtudás (román, szlovák) írásban szóban
  • Termelő cégnél szerzett munkatapasztalat (sales, back office)
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Jó konfliktus kezelő és együttműködési képesség

Egyéb információk

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cégünk stabil nemzetközi háttere

Munkavégzés helye

  • Dunapack Kft. nyíregyházi gyáregysége: 4400 Nyíregyháza, Tünde utca 2.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza, 4400 Tünde utca 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát elektronikus formában, a "Jelentkezem" gombra kattintva.