A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Rendezvények teljeskörű megszervezése, koordinációja és kivitelezése
  • Kapcsolattartás belső részlegekkel és külső partnerekkel
  • Együttműködés oktatási intézményekkel és közös kampányok kidolgozása
  • Állásbörzék folyamatainak támogatása
  • Belső kommunikációs kampányokban való részvétel
  • Épületkialakítás design feladatainak koordinációja
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Kreativitás és nagyfokú proaktivitás
  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • MS-Office magas szintű ismerete

Előny:

  • Angol/német nyelv középfokú ismerete

Amit ajánlunk:

  • Izgalmas projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.