Belső kommunikációs szakértő

E.ON Hungária Zrt. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

A pozíció határozott idejű, 18 hónapos szerződéssel kínál lehetőséget.

Ezeket a feladatokat bízzuk rád

  • Belső kommunikációs stratégia végrehajtása
  • Éves belső kommunikációs program támogatása
  • Belső kommunikációs tartalommanagement, fő üzenetek képviselete
  • E.ON nemzetközi cégcsoport kulcsprogramjainak hazai adaptációja
  • Vállalat kulcsprogramjainak belső kommunikációs támogatása
  • Belső kommunikációs csatornák menedzsmentje és fejlesztése
  • Employer branding területtel együttműködés
  • Vezetők kommunikációjának támogatása
  • Szakterületek belső kommunikációs támogatása
  • Rendezvények szervezése, lebonyolítása

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • 3 év munkatapasztalat
  • Kommunikációs területen szerezett tudás és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kompetitív, dinamikus szakmai környezet
  • Éves bónusz
  • Egészségügyi biztosítás magánorvosi szolgáltatásokra
  • Cafeteria
  • Kedvezményes áramvételezés

Munkavégzés helye:

Budapest

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

Cégnév: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.