Főbb feladatok:

  • Ügyféligény-felmérések, piackutatások, versenytárs-elemzések készítése
  • Affluens és prémium termékek kialakítása és a meglévő termékek módosítására vonatkozó javaslatok elkészítése (megvalósíthatósági tanulmány, árazási javaslatok, jövedelmezőségi vizsgálatok elkészítése a megcélzott ügyfélszegmens igényeinek figyelembevétele mellett)
  • Termékek üzleti startégiájának kialakítása
  • Meglévő termék portfólió menedzselése
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel
  • Szoros együttműködés a termékhez kapcsolódó társosztályokkal
  • Termékekhez kapcsolódó utasítások elkészítése, karbantartása
  • Termékoktatási anyagok elkészítése, az értékesítésben résztvevő egységek tájékoztatása és szakmai támogatása
  • A termékértékesítés sikerének nyomonkövetése, visszajelzések folyamatos kezelése
  • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőség
  • A termékekehez kapcsolódó törvényi megkötések és követelmények magas szintű ismerete

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Befektetési termékek készségszintű ismerete
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban, és magas szintű tárgyalókészség
  • Kreativitás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Termékfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest